Gabriel

SERVUS. Volám sa Gabriel Kerekeš, pochádzam z Bratislavy a momentálne mám 25 rokov.

VZDELANIE. V roku 2018 som dokončil inžinierske štúdium na FEI STU. Študoval som aplikovanú informatiku so zameraním na bezpečnosť informačných systémov (BIS). Moje záverečné práce boli o End-to-End šifrovaní a PKI (public key infrastructure).

PRÁCA. Nejaké programátorské skúsenosti som nabral, keď sme s kamarátmi pracovali na dvoch projektoch. Jeden projekt bola mobilná aplikácia, ktorá mala vyhladať rýchlu lekársku pomoc v okolí. Aplikácia sa každému páčila, no nenašli sa sponzori a tak sme s projektom žial museli skončiť. Druhý projekt bol jednoduchý produktový katalóg robený v Nette (PHP MVC framework).

Momentálne pracujem ako C# developer v malej spoločnosti TapHome, kde pomáham s vývojom systému pre inteligentnú domácnosť.

KONÍČKY. Väčšinou prechádzam rôznymi fázami. Niekedy môžem úprimne povedať, že programovanie je mojou záľubou, inokedy je programovanie však to posledné, čo chcem robiť vo svojom voľnom čase. Keď sa mi nechce programovať, tak si zahrám nejakú hru, pozriem nejaké YouTube videá alebo film/seriál. V programovacej fáze sa rád naučím niečo nové, nesúvisiace s prácou, alebo skúšam riešiť nejaké algoritmické úlohy. Vždy však rád trávim čas s mojou manželkou, rodinou alebo kamarátmi.

CONTACT. gabriel@streetofcode.sk